Firmast

OÜ ARS SISUSTUS - kõrgkvaliteetse mööbli ja sisustuse valmistaja.

OÜ ARS Sisustus on erakapitalil põhinev mööblitootmisega tegelev ettevõte. Tegemist on Eesti ettevõttega, kes valmistab lisaks unikaalsele projektipõhisele mööblile ka siseuksi, treppe, piirdeid, põrandaliiste, aknalaudu jt sisustuselemente. Meie eesmärk on terviklahenduste pakkumine.

Firma on registreeritud 2005 aastal. Ettevõtte ajalugu küündib 1946 aastal loodud Kunstnike Liidu Kombinaadi ARS Kujundustööde ateljee tegevuse aegadeni. Vaheetapid ARS Sisustuse kujunemisel olid AS ARS Forma ning AS Posteral. Aastakümnete vältel omandatud oskusteave võimaldab meie ettevõttel pakkuda klientidele parimat. Pidev koostöö sisearhitektide ja disaineritega tagab toote valmistamisel jätkusuutliku arengu.

ARS Sisustuse tehnoloogilised võimalused on avarad, tulenevalt kvaliteedile orienteeritud paindlikust tootmisest. Kasutatava materjali valik on lai – valida on üle saja erineva spooni, kõrgkvaliteetse väärispuidu ja mööblikilpide seast. Pakkuda on naturaalsest väärispuidust klassikalisel viisil valmistatud tooteid, modernseid innovatiivseid spoonilahendusi, kuid ka soodsamast hinnaklassist melamiinkilpidest valmistatavat mööblit. Sisustuselementide maksumuse aluseks on valitud materjalid ja valmistamise keerukus.

Ettevõtte toodang on suunatud individuaalset lahendust hindavale kliendile. Tellijate seas on nii suurfirmad kui ka eraisikud. Olulisel kohal klientidega suhtlemisel on eelnev müüginõustamine ja läbirääkimised sisekujundajatega. Kogenud projektijuhid tagavad kliendisõbraliku ja pädeva teeninduse. Sisustuselemendid valmistatakse vastavalt kliendi soovile ning arvestatakse kõikide toodete juures tellija võimalusi ja vajadusi. Igale kliendile personaalselt lähenedes suudame alati pakkuda parima individuaalse lahenduse.
/